U nas dzieci się nie nudzą

restauracja wueska kacik zabaw dla dzieci

Planując otwarcie restauracji od samego początku nastawialiśmy się na odwiedziny rodzin z dziećmi. Wueska to miejsce przyjazne także najmłodszym gościom. Specjalnie dla nich szef kuchni przygotował potrawy uwielbiane przez wszystkie dzieci. W specjalnej zakładce menu ‘’dla najmłodszych’’ znajdą się takie specjały jak domowa pomidorówka, rosołek, słodkie naleśniki czy fileciki z kurczaka z mizerią.

Chęć zjedzenia posiłku poza domem czasem utrudnia wybredny gust naszych pociech – z Wueski jednak na pewno nie wyjdą one głodne! Dodatkowo wszystkie posiłki dla dzieci są serwowane na kolorowej zastawie a do małych rączek dobraliśmy specjalne dziecięce sztućce. A co po posiłku ? Oczywiście słodki deser ! Pyszne słodkości z truskawkami czy lody z pewnością zadowolą małe brzuszki.

restauracja wueska rosol dla malucha

Oczekując na posiłek Państwa pociechy mogą miło spędzić czas Strefie Malucha. To miejsce specjalnie wydzielone dla dzieci w naszej restauracji, w którym pod okiem rodziców, czy opiekunów, najmłodsi podopieczni mogą oddać się bez reszty swoim ulubionym zajęciom. Niweluje to nudę u maluchów, dając dorosłym większy komfort przebywania w restauracji, mając cały czas na oku swoje dzieci. Zabawki dla dzieci staraliśmy się dobrać tak, aby łączyły w sobie charakter edukacyjny a jednocześnie zajęły naszych milusińskich na dłużej.

restauracja wueska kacik zabaw dla dzieci